Dzisiaj przyszedł do mnie sąsiad. Mocno zdenerwowany. - Doradź mi, na jak długo wziąć antenę satelitarną. - O, a co cię do tego skłoniło? - Przecież tego TVPinfo już nie idzie oglądać. - Nie wiem na jak długo, bo nie wiem jak długo będą rządzić, ale nie to jest najważniejsze. - A co. - Niedługo ma wejść nowa ustawa medialna, i na razie nie mam pewności czy wszyscy z dotychczasowych nadawców byli prawidłowo wybrani. - Uważasz, że nie byli? - A ty uważasz, że byli. - Jeden był prawidłowo wybrany. - Który? - Tego co nie chcieli wybrać. - Bo tego ja bym też nie wybrał. - Ale go wybrali. - To kup sobie u niego zestaw do odbioru. - Na to szkoda pieniędzy - No to nie bierz nic. Po wejściu nowej ustawy medialnej w kościele, w ogłoszeniach parafialnych, na bieżąco o wszystkim będziesz informowany
|