Jeśli idzie o praktyczny aspekt, to w metalowej estetyce umyka mi idea przekazu, a ta jest najważniejsza. I ciekawa jestem kolejnych naukowych żartów. A jak Ci się z naukowymi koszulkami powiedzie (za co przesądnie trzymam kciuki  ), to może z czasem pokusisz się o serię koszulek ateistycznych?
Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.
|