Do treści
Pierwsza gwiazdka...
Ten wątek jest przedawniony
Działy Forum
»
Bazgroły
Napisano
Autor
Tytuł
25-03-2016 21:02
Drobner
(19539 punktów)
Pierwsza gwiazdka...
8 na 8
Jako, że pierwsza gwiazdka pojawiła się już na niebie,
dzielę się z Wami najlepszym, co mam: Wodą Życia (
aqua vitae
)
Bierzcie i pijcie z tego Wszyscy, którzy spragnieni jesteście.
Bezbolesnych 'zmartwychwstań' życzy
Drobner.
Chlup!!!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
25-03-2016 21:16
3 na 3
Zielony Tygrys
(4780 punktów)
(zablokowany)
Dzzzięki ci dobrrry człowieku. Hep!
Własnie upiekłam ciasto
youtu.be/oDYdF_JQwEo
Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
26-03-2016 11:01
5 na 5
Drobner
(19539 punktów)
Ciasteczka upieczone
26-03-2016 11:03
6 na 6
Drobner
(19539 punktów)
Jajka pomalowane
26-03-2016 11:04
5 na 5
Drobner
(19539 punktów)
Baba też jest
26-03-2016 11:05
5 na 5
Drobner
(19539 punktów)
Jak się zaczęło, to trzeba skończyć
26-03-2016 11:07
5 na 5
Drobner
(19539 punktów)
Jeśli przegapiłeś, nie szkodzi - Zrób To Sam
26-03-2016 11:11
4 na 4
Drobner
(19539 punktów)
Ufajcie:
26-03-2016 11:12
4 na 4
Drobner
(19539 punktów)
Na niedzielę: naładować komórki!!!
Będzie dowód dla 'pogan'
26-03-2016 11:14
3 na 3
Drobner
(19539 punktów)
Na poniedziałek - biznes to biznes:
26-03-2016 11:15
5 na 5
Drobner
(19539 punktów)
Na wtorek - Świąteczne Porządki:
26-03-2016 11:17
4 na 4
Drobner
(19539 punktów)
Ocena mojej historyjki obrazkowej:
26-03-2016 11:18
3 na 3
Drobner
(19539 punktów)
Lecz niektórzy mają poważne wątpliwości i dysonanse:
26-03-2016 11:21
3 na 3
Drobner
(19539 punktów)
Zajączkował ten Pan:
Krótko streścił: Drobner.
Wesołych...
26-03-2016 11:45
1 na 1
Drobner
(19539 punktów)
www.racjonalista.pl/forum.php/s,703069#w703125
romaro:
Cytat:
>
Jajka pomalowane
Przyznaj się, w Niedzielę Palmową palma Ci odbiła, czy palmą ktoś ci za...?
Owszem, owszem...
Drobner Palmnięty
(PS. Przeniosłem, żeby narracji nie przerywać.)
26-03-2016 12:16
3 na 3
romaro
(25211 punktów)
26-03-2016 12:27
Drobner
(19539 punktów)
A kupię tam >pigułkę 'pis'<?
Drobner, po i przed
26-03-2016 12:31
1 na 1
romaro
(25211 punktów)
>
A kupię tam >pigułkę 'pis'<?
Po co? Bez tego jesteś PISgnięty.
No... może pigułkę dzień po... świętach zażyj.
26-03-2016 12:45
1 na 1
Drobner
(19539 punktów)
>
Po co? Bez tego jesteś PISgnięty.
Jakąś jedną zaletę chyba można mieć...
Drobner, mono-pozytywny
28-03-2016 21:08
2 na 2
Zielony Tygrys
(4780 punktów)
(zablokowany)
>
A kupię tam >pigułkę 'pis'<?
>
Drobner, po i przed
Kupisz tam błękitną pigułke "przed".
Aby męskość rosła w siłę i ludu był dostatek.
Najważniejsze w życiu rzeczy nie są rzeczami.
Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się
zalogować
Zaloguj jako
:
Hasło
:
Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a -
załóż konto..
Szukaj na Forum
Przewodnik
Regulamin i instrukcja obsługi Forum
Kolegium Moderatorów
Skocz do działu..
Filozofia i światopogląd
Religie
Nauka
Kościół i antyklerykalizm
Społeczeństwo i kraj
Sprawy portalu
Świat
Kultura
Projekty BOINC
Amatorzy Teleskopowego Majsterkowania
ABC Racjonalisty
Gospodarka i ekonomia
Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
[
Regulamin publikacji
] [
Bannery
] [
Mapa portalu
] [
Reklama
] [
Sklep
] [
Zarejestruj się
] [
Kontakt
]
Racjonalista
©
Copyright
2000-2018 (e-mail:
redakcja
|
administrator
)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365