Zaimponował mi, powiem szczerze. Fajnie się wypowiedział. Popieram go w kwestii zakazywania, uważam, że powinno być zakazane....zakazywanie. Raz się żyje, dla czego KTOŚ ma mi mówić co można a co nie. Sam nie palę i nie ćpam, ale próbowałem, wyrobiłem sobie zdanie i tyle. www.youtube.com/watch?v=iueFUvuCD7s |