Forumowicz, ten co to ma tę swoją złotą myśl w stopce, napisał takie zdanie: "Bóg poprzez ogrom i złożoność stworzonego świata, tak samo wielką nadzieję pokłada w nas ludziach. Można powiedzieć, iż Bóg w nas wierzy, że damy radę to wszystko lub przynajmmniej bardzo dużo "rozkminić"." W zasadzie ten kopniak, którym mnie raczy za pośrednictwem stopy jest niezrozumiały. Dziwi mnie, że jeszcze nie "rozkminił" tego iż Bóg w niego też wierzy i pokłada w nim nadzieje.  |