Racjonalista - Strona głównaDo treści
Deklaracja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
23-06-2016 10:31Brzostowski (7067 punktów)Deklaracja
0 na 4
Moi drodzy, postanowiłem zmienić swój styl na fR. Teraz będę bardzo grzeczny, kulturalny, ale i stanowczy w argumentowaniu swojego stanowiska, w różnych sprawach. To "okładanie" wzajemne, często na granicy dobrego smaku, nie ma sensu, prowadzi tylko do emocji z każdej ze stron rozmowy. Będę elegancko wytykał nieprawdy, manipulacje i głupotę oraz chętnie brał udział w dyskusjach merytorycznych.

Ale też będę unikał rozmów z trolami, gdy się pojawią.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

1 2 3 Dalej..
#1
23-06-2016 12:19
 Ocena 5 na 7
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)
Odp: Deklaracja
>Moi drodzy, postanowiłem zmienić swój styl na fR. Teraz będę bardzo grzeczny, kulturalny, ale i
>stanowczy w argumentowaniu swojego stanowiska, w różnych sprawach. To "okładanie" wzajemne, często
>na granicy dobrego smaku, nie ma sensu, prowadzi tylko do emocji z każdej ze stron rozmowy. Będę
>elegancko wytykał nieprawdy, manipulacje i głupotę oraz chętnie brał udział w dyskusjach
>merytorycznych.
>Ale też będę unikał rozmów z trolami, gdy się pojawią.

O nowe wytyczne z politbiura pan dostał. No zobaczymy zobaczymy. Ja wątpiący jestem.

#2
23-06-2016 12:24
 Ocena 2 na 4
Brzostowski (7067 punktów)Odp: Deklaracja
W odpowiedzi W.R.
>O nowe wytyczne z politbiura pan dostał.
Dziękuję za rozmowę. To było niegrzeczne, trolów nie karmię.

Rozmawiam merytorycznie. Gdy wyczuwam nieuczciwość i intelektualne kombinatorstwo, ostrzegam, a potem dziękuję za rozmowę.

#3
23-06-2016 12:32
 Ocena 1 na 1
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Odp: Deklaracja
>Będę elegancko wytykał nieprawdy, manipulacje i głupotę oraz chętnie brał udział w dyskusjach merytorycznych.

Kłamiesz. Tu dowód:
www.racjonalista.pl/forum.php/s,710119#w714121

A wcześniej:

> Nie boję się przyznać Ci racji, jeśli tak wyjdzie.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,710119#w714038

Może i się nie boisz przyznać racji, ale jednak tego nie robisz. Być może przyczyną jest co innego niż strach

#4
23-06-2016 16:20
 Ocena 4 na 6
W.R. (3003 punktów)
(zablokowany)
Odp: Deklaracja
W odpowiedzi Brzostowski
>>O nowe wytyczne z politbiura pan dostał.
>Dziękuję za rozmowę. To było niegrzeczne, trolów nie karmię.
>
Rozmawiam merytorycznie. Gdy wyczuwam nieuczciwość i intelektualne kombinatorstwo, ostrzegam, a potem dziękuję za rozmowę.


Tak czyli jednak dalej beka z Brzostowskiego

#5
23-06-2016 22:52
 Ocena 1 na 1
dajmonion (3663 punktów)Odp: Deklaracja
Moje gratulacje. Chciałbym tylko takie małe pytanko, jeśli wolno. Na czym polega ta głęboka przemiana, która w Tobie zaszła? Bo niechęć do pyskówek i pragnienie bycia kulturalnym i merytorycznym to dość powszechne zjawisko w sferze deklaracji.


dajmonion

#6
23-06-2016 23:00
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Deklaracja
W odpowiedzi olson

>>Będę elegancko wytykał nieprawdy, manipulacje i głupotę oraz chętnie brał udział w dyskusjach merytorycznych.
>Kłamiesz.
Obietnica nie może być - co do zasady - kłamstwem, bo nie stwierdza faktów.


Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#7
23-06-2016 23:39
 Ocena 1 na 1
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Odp: Deklaracja
Ale poprzednia niespełniona deklaracja świadczy o tym, że Brzostowski jest kłamcą, a obietnica kłamcy to kłamstwo

#8
24-06-2016 00:27
 Ocena 5 na 5
Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)
Odp: Deklaracja
>Moi drodzy, postanowiłem zmienić swój styl na fR. Teraz będę bardzo grzeczny, kulturalny, ale i stanowczy w argumentowaniu swojego stanowiska
Czyli przyznajesz, że do tej pory byłeś niegrzeczny, niekulturalny i niepewnie argumentowałeś.


#9
24-06-2016 01:21
 Ocena 1 na 1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: Deklaracja
W odpowiedzi olson

>niespełniona deklaracja świadczy o tym, że Brzostowski jest kłamcą
Pod warunkiem, że jest on jasnowidzem.

Odejdę z forum gdy moje saldo punktowe dojdzie do 30 tysięcy.

#10
24-06-2016 08:40
 Ocena 1 na 1
Pan Leming (674 punktów)Odp: Deklaracja
>często na granicy dobrego smaku
Na granicy?


www.focus.pl/przyroda/kto-wrobil-lemingi-11157

Brzostowski (7067 punktów)Odp: Deklaracja
>>niespełniona deklaracja świadczy o tym, że Brzostowski jest kłamcą
>Pod warunkiem, że jest on jasnowidzem.
Jako teistę, można mnie podejrzewać o takie zdolności.

Rozmawiam merytorycznie. Gdy wyczuwam nieuczciwość i intelektualne kombinatorstwo, ostrzegam, a potem dziękuję za rozmowę.

#12
24-06-2016 12:03
 Ocena 2 na 2
Brzostowski (7067 punktów)Odp: Deklaracja
W odpowiedzi dajmonion
>Moje gratulacje. Chciałbym tylko takie małe pytanko, jeśli wolno. Na czym polega ta głęboka przemiana, która w Tobie zaszła? Bo niechęć do pyskówek i pragnienie bycia kulturalnym i merytorycznym to dość powszechne zjawisko w sferze deklaracji.

Przemiana wynika z analizy moich ostatnich rozmów na fR. Emocjonalne "okładanie się" nie prowadzi do żadnych sensownych wniosków i zabiera czas. Postanowiłem go lepiej wykorzystywać, licząc na to, że inni forumowicze, widząc wyższy poziom dyskusji też, chociaż trochę w to wejdą.

Rozmawiam merytorycznie. Gdy wyczuwam nieuczciwość i intelektualne kombinatorstwo, ostrzegam, a potem dziękuję za rozmowę.

#13
24-06-2016 12:08
 Ocena 1 na 1
Brzostowski (7067 punktów)Odp: Deklaracja
W odpowiedzi Curtiss Helldiver
>>Moi drodzy, postanowiłem zmienić swój styl na fR. Teraz będę bardzo grzeczny, kulturalny, ale i stanowczy w argumentowaniu swojego stanowiska
>Czyli przyznajesz, że do tej pory byłeś niegrzeczny, niekulturalny i niepewnie argumentowałeś.

Niestety kolego, ale z mojej deklaracji nie wynika, że byłem niegrzeczny, ani niekulturalny, a zwłaszcza że niepewnie argumentowałem. Dlaczego? Tak, jak z deklaracji że teraz będą nosił białe skarpetki, nie wynika, iż dotychczas nosiłem czarne.

Rozmawiam merytorycznie. Gdy wyczuwam nieuczciwość i intelektualne kombinatorstwo, ostrzegam, a potem dziękuję za rozmowę.

#14
24-06-2016 12:10
 Ocena 1 na 1
Brzostowski (7067 punktów)Odp: Deklaracja
W odpowiedzi Pan Leming
>>często na granicy dobrego smaku
>Na granicy?
Tak, czy inaczej, jak rozumiem, nie podobało Ci się. Teraz będzie lepiej. Mam jednak prośbę, abyś zmienił może nick? Po przypominasz mi cały czas o lemingach i będzie mi trudniej, zwłaszcza w rozmowach z Tobą.

Rozmawiam merytorycznie. Gdy wyczuwam nieuczciwość i intelektualne kombinatorstwo, ostrzegam, a potem dziękuję za rozmowę.

#15
24-06-2016 12:18
 Ocena 1 na 1
Brzostowski (7067 punktów)Odp: Deklaracja
W odpowiedzi olson
>Ale poprzednia niespełniona deklaracja świadczy o tym, że Brzostowski jest kłamcą, a obietnica kłamcy to kłamstwo

Kolego olson, ja nie spełniłem obietnicy dotyczącej przyznania Ci racji, bo Ty wg mnie, jej nie masz. Zacząłeś nowy wątek w podobnej sprawie o jakiej rozmawialiśmy i tam sobie pogadamy, ale wieczorem, bo to wymaga dłuższej chwili.

Rozmawiam merytorycznie. Gdy wyczuwam nieuczciwość i intelektualne kombinatorstwo, ostrzegam, a potem dziękuję za rozmowę.

1 2 3 Dalej..

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365