Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dobra zmiana - cd

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
29-06-2016 23:46Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)
Dobra zmiana - cd
Ocena 2 na 2
Cytat:
Prezydent odmówił powołania 10 sędziów. (źródło)
Trwa demontaż polskich instytucji dotychczas niezależnych od władzy wykonawczej. Jadosław Kłamczyński bezwzględnie realizuje swoją wizję całkowitego zawładnięcia wszystkimi organami państwowymi. Sparaliżował Trybunał Konstytucyjny, sparaliżował prokuratorów Zi0brą, zlikwidował Służbę Cywilną, spacyfikował (nomen omen) polskie wojsko Macierewiczem, zlikwidował polską politykę zagraniczną Waszczykowskim, Błaszczakiem "załatwił" polską policję itd itp.
Przyszła pora na wprowadzanie swoich na stanowiska sędziowskie.
Kłamczyński realizuje marzenie swojego życia - być jak Gomułka.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Irracja (4721 punktów)
>Kłamczyński realizuje marzenie swojego życia - być jak Gomułka.

... raczej drugim (a może pierwszym/lepszym) Piłsudskim, choć istnieje między nimi znaczną różnica. Ot, choćby ta. Piłsudski był kilkukrotnie żonaty i dwa (lub trzy) razy zmieniał wyznanie. A Kłamczyński ma awersję do kobiet i wyznaje (hmmm) "jedynie słuszną religię"...


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
Curtiss Helldiver (966 punktów)
(zablokowany)
Czyli jednak Gomułka?
Kłamczyński nigdy nie wspomina Piłsudskiego, dąży za to do realizacji roli Pierwszego Sekretarza Polskiej Zjednoczonej Partii (PiSowskiej).
W jego rodzinie nie brakuje zatwardziałych komunistów, od dziadków przez wujków aż po rodziców niby AK-owców. Całe dorastanie i dojrzałe życie spędził pod wpływem PZPR i to mu się marzy.
02-07-2016 20:59 
 Ocena 5 na 5
szarley (54913 punktów)
>W jego rodzinie nie brakuje zatwardziałych komunistów, od dziadków przez wujków aż po rodziców niby AK-owców. Całe dorastanie i dojrzałe życie spędził pod wpływem PZPR i to mu się marzy.

Ty pewnie z tych "wyklętych" czy jak im tam.....

Gdyby porównać poglądy moje i Kaczyńskiego to pewnie pokrywałyby się w 1 - 2 % ale wolałbym żeby polemizowano z jego postępkami lub poglądami zamiast z seksualną orientacją i poglądami krewnych

Wypominasz innym rodzinę?
W jakim wojsku służyli Twoi przodkowie?
w ostatniej wojnie?
w drugiej wojnie?
w poprzednich?

Sam prowokujesz to pytanie!

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365