"Szkoda,że nikt mi nie powiedział,że po dotarciu na szczyt nic tam nie znajdziemy"
Co to oznacza według was, czy po dotarciu na szczyt, osiągnięciu celu nic tam nie odnajdziemy? Czy zatem ta droga do osiągnięcia czegoś jest daremna, skoro i tak nic tam nie ma? Coś musi być!
|