>Co będzie, gdy "dobra zmiana" przyspieszy? Zapewne Putin z Łukaszenką będą bić brawo.
Narazie nei widzę zagrożenia. JEszcze można docisnąć.
Ten cały obóz antyPiS ma twarz Hanny G-W, szlachetność sędziów ma twarz Rzeplińskiego, symbolem docieklwości prokuratorow jest kobieta która zamordowano w Warszaaie bo walczyła o kamienice, symbolem klasy politycznej jest shogun, symbolem moralności są gołe dupy na paradach gejowskich, symbolem prawdomówności i III RP jest Wałęsa, a symbolem walki o demokrację są rany odniesione przez Szumełdę w bitwie pod kościołem, symbolem otwartości jest prof. Hartman i dyskusje o kazirodztwie...
Trzeba jeszcze docisnąć. Panie Jarku, czekamy...
|