>Ale nie w tym sensie zeby bujac w oblokach, tylko myslec realnie o tym co mozliwe a co nie. >p.s. Sceptykom od razu odpowiadam, ze wszystko co tam napisane, jest dosc realne, wlacznie z budowaniem nowych miast. Wystarczy poszukac w internecie, a kazdy
Islandie sobie zobacz, statystyki, gęstość zaludnienia itp. I zastanów się nad przyczyną. Jak dla mnie raj. W realu.
Jedyna wada jaką znalazłem (poza pracą, prawem do pobytu itp) - może być problem z osiedleniem się z własnym psem. Chyba może być.
>znajdzie informacje o tym ze nowe miasta od zera! sa aktualnie na swiecie budowane w zaledwie kilkanascie lat (np w Chinach i ZEA).
Tylko nie miasto, litości ...
|