witam! pisze prace mgr na temat "prawnej ochrony zycia" i bylabym bardzo wdzieczna za pomoc w gromadzeniu materialow i wypowiedzi na ten temat. pozdrawiam. klaudia. moc.liamg@1kainajk
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>witam! >pisze prace mgr na temat "prawnej ochrony zycia" i bylabym >bardzo wdzieczna za pomoc w gromadzeniu materialow i >wypowiedzi na ten temat. >pozdrawiam. >klaudia. >moc.liamg@1kainajk Warto poszukać czegoś w Google na serwisach chrześcijańskich.