Racjonalista - Strona głównaDo treści
Walc dla pewnego szeregowego posła

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
20-12-2016 00:28Grumman Avenger (227 punktów)
(zablokowany)
Walc dla pewnego szeregowego posła
Ocena 1 na 1
tytułowanego jako Jarosław Polskę Zbaw przez niektórych albo jako Jadosław Kłamczyński™* przeze mnie.
"Czarny walc"

Jadosław Kłamczyński uchachany, gdy ludzie demonstrowali przed gmachem sejmu.


______________________________________________________
*™ - TM, tu od "to moje", bo jestem autorem tej marki.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DEMONICON (4893 punktów)
Proszę sobie kupić spraye kolorowe i wypisywać po ścianach hasła krytykujące Jarosława. Nie tam na jakimś marnym Racjonaliście, lepiej huknąć z grubej strzelby. Nakręcać się emocjonalnie? Działać.
Tak się zastanawiam, czemu to się mi kojarzy z pudelkiem? A no tak Onet ...
sztuka nakręcania spirali emocji ...
Życzyłbym z okazji zbliżających się Świąt więcej spokoju.

Pozdrawiam
20-12-2016 11:05 
 Ocena 2 na 2
Duch Prawdy (14790 punktów)
>Proszę sobie kupić spraye kolorowe i wypisywać po ścianach hasła krytykujące Jarosława. Nie tam na jakimś marnym Racjonaliście,
Po co się produkujesz na "jakimś marnym Racjonaliście", kup sobie spraye......
>Tak się zastanawiam, czemu to się mi kojarzy z pudelkiem? A no tak Onet ...
>sztuka nakręcania spirali emocji ...
Jaki umysł takie skojarzenia, ja w tej piosence nie widzę emocji, a troskę o kraj.

Duch Prawdy... człowiek trzeciego sortu...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
DEMONICON (4893 punktów)
Pan olson na forum powiedział:
"W rządzeniu ważna jest empatia i uwzględnianie interesu wszystkich ludzi i różnych grup społecznych, ale nie na zasadzie spełniania zachcianek."

A więc chcecie, aby wasza zachcianka polityczna była spełniona, pomijając interes ludzi z przeciwnego bieguna.

Pozdrawiam
21-12-2016 01:13 
 Ocena 1 na 1
Grumman Avenger (227 punktów)
(zablokowany)
>Pan olson na forum powiedział
Oj tak, olson to niekwestionowany autorytet.


>A więc chcecie, aby wasza zachcianka polityczna była spełniona, pomijając interes ludzi z przeciwnego bieguna.
W przeciwieństwie do Jadosława Kłamczyńskiego i PiS.



www.racjonalista.pl/forum.php/s,731253
DEMONICON (4893 punktów)
>Oj tak, olson to niekwestionowany autorytet.
>

Może i nie autorytet, nie znam olsona. Co nie znaczy, że z sensem powiedzieć nie potrafi.

>W przeciwieństwie do Jadosława Kłamczyńskiego i PiS.
>

Czyli albo my, albo oni.

Pozdrawiam
20-12-2016 13:58 
 Ocena 1 na 1
Grumman Avenger (227 punktów)
(zablokowany)
>Proszę sobie kupić spraye kolorowe i wypisywać po ścianach hasła krytykujące Jarosława.
Po co? Nie zauważyłeś, że jest krytykowany na inne sposoby?

>Tak się zastanawiam, czemu to się mi kojarzy z pudelkiem? A no tak Onet ...
A że źródło: Polsat News, to już nie zauważyłeś?


www.racjonalista.pl/forum.php/s,731253
20-12-2016 19:03 
 Ocena 2 na 2
Episode_2 (3284 punktów)

>sztuka nakręcania spirali emocji ...
Nie rozumiem tej niechęci do emocji. Ludzki mózg jest tak zbudowany, że bardziej przemawiają do niego emocje niż logiczne argumenty. Nie ma co się obrażać na naturę, tylko działać w zgodzie z nią.

Krytyka nakręcania emocji = ból dupy o skuteczność.
DEMONICON (4893 punktów)
>Nie rozumiem tej niechęci do emocji. Ludzki mózg jest tak zbudowany, że bardziej przemawiają do niego emocje niż logiczne argumenty. Nie ma co się obrażać na naturę, tylko działać w zgodzie z nią.

Ja nie mam niechęci do ludzkich emocji, tylko ja ich tu nie rozumiem. W całej trzeciej RP wszyscy politycy piją ze sobą wódę, chadzają razem na panienki, ewentualnie panów, warczą na siebie pod publiczkę, a jak już kamery są wyłączone to i wrogowie ze sobą rozmawiają. I nagle Jarosław stał się wrogiem ludu, gdzie można tak powiedzieć w rzeczywistości o całej klasie politycznej, ot może i parę wyjątków się znajdzie.

>Krytyka nakręcania emocji = ból dupy o skuteczność.

Albo to tylko taka gra, skuteczna gra, dziel i rządź.

Pozdrawiam
21-12-2016 01:07 
 Ocena 1 na 1
Grumman Avenger (227 punktów)
(zablokowany)
>W całej trzeciej RP wszyscy politycy piją ze sobą wódę, chadzają razem na panienki, ewentualnie panów, warczą na siebie pod publiczkę, a jak już kamery są wyłączone to i wrogowie ze sobą rozmawiają.
No pewnie, bo ty z nimi bywasz i widziałeś to na własne oczy. Przecież nie jesteś przygłupem, który nie myśli samodzielnie, a całą wiedzę czerpie z tak znamienitych źródeł jak "Fakt" i "Super Express", prawda?



www.racjonalista.pl/forum.php/s,731253
DEMONICON (4893 punktów)
Prawda. Podstawa to emocje.

Pozdrawiam
Episode_2 (3284 punktów)

>Ja nie mam niechęci do ludzkich emocji, tylko ja ich tu nie rozumiem. W całej trzeciej RP wszyscy politycy piją ze sobą wódę, chadzają razem na panienki, ewentualnie panów, warczą na siebie pod publiczkę, a jak już kamery są wyłączone to i wrogowie ze sobą rozmawiają.
A, czyli nie chodzi Ci o sztukę nakręcania emocji tylko o ewentualne oszustwo.
To ok.

>I nagle Jarosław stał się wrogiem ludu, gdzie można tak powiedzieć w rzeczywistości o całej klasie politycznej, ot może i parę wyjątków się znajdzie.
Faktycznie, nie rozumiesz.

>Albo to tylko taka gra, skuteczna gra, dziel i rządź.
Może i gra. Co z tego?
Chyba Szatan (-1 punktów)
>tytułowanego jako Jarosław Polskę Zbaw przez niektórych albo jako Jadosław Kłamczyński™*
>przeze mnie.
________________
>*™ - TM, tu od "to moje", bo jestem autorem tej marki.

O ba, Ciamajdan pobiegł jak byk za płachtą toreadora, a on zrobił swoje. Też bym rechotał, gdyby moi przeciwnicy po raz kolejny okazali się tak ciężko dotknięci.
21-12-2016 12:22 
 Ocena 1 na 1
Grumman Avenger (227 punktów)
(zablokowany)
Witam kolejnego PiS-owskiego trolla!



www.racjonalista.pl/forum.php/s,731253

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365