Poinformowałem, że dodaję was do użytkowników ignorowanych, zatem nie będę widział waszych postów. Najwyraźniej zrozumienie tego przekazu przekracza wasze zdolności intelektualne, bo nadal coś tam publikujecie w odpowiedzi na moje posty. Rozumiem, że nie możecie opanować potrzeby trollowania, zalecam zatem konsultację z psychologiem albo psychiatrą. Powtarzam dosadnie: nie widzę waszych wypowiedzi, bo mam je w d00pie. Dotarło? |