Morawiecki: Będziemy długo rządzić. Przynajmniej trzy kadencje. Jak dodaje, rządowi "udało się zmienić zysk, który był dla nielicznych, na zysk dla całego narodu polskiego". W tym tempie, to już za trzy lata nie będzie miał czym obdarować "narodu"...