Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jestem wykolejona

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
09-03-2017 00:33Max Golonko (1811 punktów)Jestem wykolejona
Ocena 2 na 2
Jest już modne "Jestem drugiego sortu" to teraz może warto założyć grupę "Jestem wykolejona"

p.s.Jaka partia tacy profesorowie.


Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Max Golonko (1811 punktów)
Grupa już jest

Mozna tam też poczytać o aborcji (jak gdy)

Jestem wykolejona (według pisrydzyków)

www.facebook.com/groups/396011774094283/

Wenancjusz (16441 punktów)
>Jest już modne "Jestem drugiego sortu" to teraz może warto założyć grupę "Jestem wykolejona"
>p.s.Jaka partia tacy profesorowie.
>

No ale co zrobisz? Takich ludzi ma PiS. Tak mówi jałowa "kobieta", która nigdy nie rodziła. No co zrobisz, że to jest żałosne? Kto tu się blamaży?


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Max Golonko (1811 punktów)
Podręcznik wychowania do życia w rodzinie to obecnie najbardziej oczekiwana książka roku. Wszystko za sprawą dr Urszuli Dudziak, która jako nowy ekspert MEN ma być jego autorką. Marzył jej się podręcznik totalny. W stu procentach katolicki, z poradami na temat naturalnego planowania rodziny. Próbowała go przeforsować, ale wciąż trafiała na opór MEN. Frustrowało ją to. Odżyła, kiedy PiS doszło do władzy ...

kobieta.wp(*)kspertka-men-6064496689206401a
15-03-2017 19:27 
 Ocena 1 na 1
diogenes (42753 punktów)
>Urszuli Dudziak,... Odżyła, kiedy PiS doszło do władzy ...

www.kul.pl(*)udziak-prof-kul,art_11878.html

Mówiąc krótko: zakuta pała.
Marzy jej się powrót do średniowiecza, kiedy to teologia była królową nauk...
Niektórym (jak Gowinowi, któremu filozofia odebrała rozum) marzy się jeszcze dyskusji w tej sprawie...

wyborcza.p(*)niwersytetow-za-odwolanie.html

Całe szczęście, że są jeszcze inne Urszule Dudziak...

www.youtube.com/watch?v=7AeISThRWBk


Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
09-03-2017 22:47 
 Ocena 2 na 2
Episode_2 (3284 punktów)
>Takich ludzi ma PiS. Tak mówi jałowa "kobieta", która nigdy nie rodziła.
Twoja wypowiedź też niewiele lepsza.
09-03-2017 23:00 
 Ocena 1 na 1
Max Golonko (1811 punktów)
>>Takich ludzi ma PiS. Tak mówi jałowa "kobieta", która nigdy nie rodziła.
>Twoja wypowiedź też niewiele lepsza.
>

Troche niefortuna, a nieco prawdy zawiera.

Łatwo kazać komuś donosić i wychowywać dziecko z zespołem Downa jak się samemu nawet nie urodziło (np Pani Pawłowicz), nie mówiąc już o nieprzespanych nocach przy niemowlęciu i kiluanstu latach trosk, pracy i wyrzeczeń. W takim przypadku poświęcać się dla idei boga Jahwe, który jest ewidentną bzdurą Żydowsko-Rzymską
(Konstantyn 3 w n e) - kto czyta to rozumie

A jeszcze namawiają do tego homoseksualni pedofile i ich koledzy na służbie Watykanu, którzy tego dziecka wychowywać nie będą.

p.s.
CZŁOWIEK KTÓRY NIE ZNA HISTORII POWSTANIA SPISANYCH EWANGELII, A WIERZY W JAHWE JEST GŁUPKIEM (A TEN CO ZNA PO PROSTU NIE WIERZY)
12-03-2017 20:37 
 Ocena 3 na 3
Episode_2 (3284 punktów)
>>>Takich ludzi ma PiS. Tak mówi jałowa "kobieta", która nigdy nie rodziła.
>>Twoja wypowiedź też niewiele lepsza.
>>
>Troche niefortuna, a nieco prawdy zawiera.

Jednakże wypadałoby przedstawić jakieś statystyki na temat związku urodzonych dzieci ze światopoglądem lub inteligencją.

Czepianie się czyjegoś życia osobistego trochę słabe jest.
Max Golonko (1811 punktów)
>Czepianie się czyjegoś życia osobistego trochę słabe jest.

W tym przypadku mój argument był słuszny.

Kobieta która nie miała okazji donosić, urodzić i wychować dziecko na dorosłego człowieka ani nawet na nastolatka jest na pewno słabszym ekspertem od tych co miały okazję i wypowiadają sie na temat potencjalnego rodzenia i wychowywanaio dziecka z zespołem Downa.

Jasne jak słońce i oczywiste jak 2+2=4

Uwierz mnie, a nie jakimś intelektulanie CHORYM zasadom poprawności politycznej

KTÓRE DE FACTO SPROWADZAJĄ SIE CZASEM DO: 2+2=5
13-03-2017 16:52 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>Kobieta która nie miała okazji donosić, urodzić i wychować dziecko na dorosłego człowieka ani nawet na nastolatka jest na pewno słabszym ekspertem od tych co miały okazję i wypowiadają sie na temat potencjalnego rodzenia i wychowywanaio dziecka z zespołem Downa.
Miałeś kiedyś do czynienia z dzieckiem z zespołem Downa?

>Uwierz mnie,
Jasne.
Max Golonko (1811 punktów)
>>Uwierz mnie,
>Jasne.

Dzięki,że mi uwierzyłeś

p.s.
Nie miałem ale mam dziecko zwykłe i też było sporo pracy i ćwierćprzespanych nocy
11-03-2017 22:40 
 Ocena 1 na 1
Wenancjusz (16441 punktów)
>>Takich ludzi ma PiS. Tak mówi jałowa "kobieta", która nigdy nie rodziła.
>Twoja wypowiedź też niewiele lepsza.
>
Staram się dorosnąć do Twojego poziomu ocen i kryteriów.

Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
Max Golonko (1811 punktów)

Zapraszam na recenzję nowego świetnego filmu Spielberga niby dla dzieci ale nie tylko - tam:

www.facebook.com/groups/396011774094283/

To (czyli tamto tam) jest w temacie wątku.

Grupa zmieniła nazwę na

Kobiety drugiego sortu protestują przeciwko antykobiecej rzeczywistości
Max Golonko (1811 punktów)
Mocny wpis o seksie na pierwszej randce w Polsce polecam w grupie

Kobiet drugiego sortu

www.facebook.com/groups/396011774094283/

okazuje się, że to wcale nie musi być szalone o ile ...


13-03-2017 11:20 
 Ocena 3 na 3
ZaKotem (8733 punktów)
Znowu jakieś fantazje o błonach dziewiczych, zaraz będzie znowu o wpływie pełni na miesiączkę, naprawdę katechetyczny poziom.

www.racjonalista.pl/forum.php/s,731657#w731663
Max Golonko (1811 punktów)
Rodzice, którzy posyłają chłopców na religię w szkole lub do kościoła lub (to już zbrodnia) pozwalają im iśc do spowiedzi (sam na sam z jakimś dorosłym męzczyzną) są albo bardzo głupi albo świadomymi naganiaczami homoseksualnych pedofilów.
To jasne jak Słońce. Przedmiot "Religia" powinien być natychmiast zakazany w szkołach.
Bezkarnej, niekontrolowanej homoseksulanej pedofilii nie można ułatwiać funkcjonowania.
To oczywiste wnioski z materiałow firmy zarządzanej przez Adama Michnika - człowieka szlachetnego i prawdziwego patrioty.

wiadomosci(*)eto-sledztwo-6108019397077121a

Pozdrawiam
p.s.

zapraszam do zapisywania się i dyskusji na grupie Kobiet 2 sortu

www.facebook.com/groups/396011774094283/

pa
Episode_2 (3284 punktów)

>zapraszam do zapisywania się i dyskusji na grupie Kobiet 2 sortu
Coś grupa nie rośnie.
Jestem już w kilku grupach i nie wiem, czy się skuszę na kolejną.
Max Golonko (1811 punktów)
Zapisujcie się do grupy która powstała na kanwie powyższego wydarzenia (oplucia kobiet protesujących 8 Marca)

www.facebook.com/groups/396011774094283/



tam ciekawe rzeczy
Max Golonko (1811 punktów)
Tym razem w grupie Kobiet drugiego sortu ubaw niesamowity

Zapisujcie się

www.facebook.com/groups/396011774094283/

Pozdrawiam

Max Golonko (1811 punktów)
Dziś podyskutujecie tam

www.facebook.com/groups/396011774094283/

o tym

Porodówki są niedoinwestowane i niewystarczająco obsadzone etatami. Kobiety rodzące są dla władzy (dziś kawalera Jarosława) najwyraźniej drugiego sortu. www.msn.co(*)dziecko-zmarło/ar-BBzaimU

Miłego
28-04-2017 17:03 
 Ocena 1 na 1
Drobner (19539 punktów)
Coś ułomny ten post.
Jakiś taki niepełny.

Wyraźnie czegoś brak...

Drobner, nieukontentowany...

PS. Już wiem!

Nie było nic o
>... homoseksualnych pedofilach i ich kolegach na służbie Watykanu...

No, to już jest!
Max Golonko (1811 punktów)
- Kelner, jak to wino ma na imię?
- Imię? Proszę pana, wina nie mają imion, wina mają nazwy.
- Moje musi mieć jakieś imię, bo na pewno było chrzczone.

Na siłowni.
Trener: Na początek proponuję coś nienadwyrężającego
Ja: Tak, a co?
Trener: Ławeczkę.
Ja: Idealnie.

a inne dowcipy macie w grupie do której się zapisujcie

www.facebook.com/groups/396011774094283/

("Kobiety drugiego sortu")

Polecam
Max Golonko (1811 punktów)
Zapraszam - dziś świetne materiały tam w grupie kobiet 2 sortu mamy np od Pani Oli o prawdziwych mężczyznach

www.facebook.com/groups/396011774094283/

zapisujcie się

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365