Mimo całego uznania do Ciebie za zapał w bronieniu swojego, to odnoszę wrażenie, że możesz być trochę egocentryk. Jak mawiał pan Bogusławski: nikt nas tak nie skompromituje, jak nie skompromitujemy się sami. Więc pozwól innym się kompromitować, a reszta sobie oceni po swojemu. Za to, że wykażesz swoją rację tutaj nie dostaniesz nawet pinć złoty. Więc szkoda klawiatury.
|