Racjonalista - Strona głównaDo treści
A propos Kołakowskiego...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
09-11-2002 00:14SwarożycA propos Kołakowskiego...
W trakcie lektury artykułu www.racjonalista.pl/kk.php/s,2005 przypomniała mi się polemika, jaka się odbyła swojego czasu pomiędzy Redaktorem Agnosiewiczem a panem Jarkiem Dąbrowskim (wątek www.racjonalista.pl/forum.php/s,358). Osobom niewtajemniczonym powiem, że wspomniany w artykule "Scholastyk" ty nie kto inny a pan Jarek Dąbrowski vel "WujZbuj". Jako że dyskusja nie została rozstrzygnięta, a pan Jarek wyraził zainteresowanie jej kontynuacją w sytuacji pojawienia się tego artykułu, pozwoliłem sobie "odgrzać" ów wątek mając na uwadze ostatni jak dotychczas post Redaktora Agnosiewicza, w którym zapewniał, że nie omieszka na argumenty oponenta odpowiedzieć. Artykuł stanowi, jak sądzę, świadectwo, że obietnicy dotrzymał (no, może z małym poślizgiem czasowym.

Od siebie powiem tylko tyle, że (choć to nietypowe) głos w potencjalnej dyskusji zabierać będę rzadko, gdyż cała sprawa mnie raczej nie dotyczy. Nowy wątek otworzyłem niejako na prośbę pana Jarosława, aczkolwiek trochę czasu mi zajęło przekonanie Go, żeby podjął się dyskusji. Jak mnie zapewnił, niebawem odpisze w ramach tego wątku na wspomniany artykuł. A pana Mariusza proszę o wybaczenie, że w taki sposób włączam Go do dyskusji, ale jak mniemam, nie jestem jedyną osobą, którą cały temat mocno zainteresował i która jest ciekawa, jak się wszystko dalej potoczy.

Pozdrawiam,
Swarożyc.



Wróć do listy wątków działu Religie

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365