Nie jestem do końca biegły w regulaminie forum, wiem jednakże iż nie można oddać więcej niż 10 minusów w ciągu doby. Jak było więc możliwym oddanie 20 minusów przez komentatora Alderyka Olrzyka pomiędzy godziną 16.41 w dniu dzisiejszym a 18.06 w dniu dzisiejszym ???
A oto zestawienie owych minusów:
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:41 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'O czym śnił dr King?'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:41 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'drugi sort'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:41 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'trochę asymetrii'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Kościół, Trump, Duda'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Kościół, Trump, Duda'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Kościół, Trump, Duda'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Kościół, Trump, Duda'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Słowiańskie dziedzictwo Polski'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Słowiańskie dziedzictwo Polski'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na twój komentarz do strony "Słowiańskie dziedzictwo Polski"
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Słowiańskie dziedzictwo Polski'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Słowiańskie dziedzictwo Polski'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Słowiańskie dziedzictwo Polski'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'nic strasznego'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'O tempora!'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'jak najbardziej na poważnie'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'Depresja'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'Z tego'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'Ekscesy'
Portal Racjonalista.pl <
lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)
do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'Oczywista różnica - III'