Racjonalista - Strona głównaDo treści
Zdublowane uprawnienia???

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
08-11-2017 20:51Arminius (25555 punktów)Zdublowane uprawnienia???
0 na 4
Nie jestem do końca biegły w regulaminie forum, wiem jednakże iż nie można oddać więcej niż 10 minusów w ciągu doby. Jak było więc możliwym oddanie 20 minusów przez komentatora Alderyka Olrzyka pomiędzy godziną 16.41 w dniu dzisiejszym a 18.06 w dniu dzisiejszym ???


A oto zestawienie owych minusów:

Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:41 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'O czym śnił dr King?'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:41 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'drugi sort'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:41 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'trochę asymetrii'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Kościół, Trump, Duda'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Kościół, Trump, Duda'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Kościół, Trump, Duda'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Kościół, Trump, Duda'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Słowiańskie dziedzictwo Polski'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Słowiańskie dziedzictwo Polski'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na twój komentarz do strony "Słowiańskie dziedzictwo Polski"




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Słowiańskie dziedzictwo Polski'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Słowiańskie dziedzictwo Polski'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
16:46 (3 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Twój komentarz do strony 'Słowiańskie dziedzictwo Polski'





Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'nic strasznego'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'O tempora!'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'jak najbardziej na poważnie'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'Depresja'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'Z tego'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'Ekscesy'




Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
18:06 (2 godziny temu)

do mnie
Czytelnik 'Alderyk Olrzyk' oddał na Ciebie głos negatywny
głosując na Forum na wypowiedź 'Oczywista różnica - III'
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
Dopisz
>Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
>20:55(3 godziny temu)
> do mnie
>Czytelnik 'szarley' oddał na Ciebie głos negatywny


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
08-11-2017 20:58 
 Ocena 1 na 3
Arminius (25555 punktów)Nie dopisujemy
>Dopisz
>>Portal Racjonalista.pl <lp.atsilanojcar@gniliam>
>>20:55(3 godziny temu)
>> do mnie
>>Czytelnik 'szarley' oddał na Ciebie głos negatywny
>
Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby.


I wszystko jest OK - jeżeli nie przekracza Pan dopuszczalnej przez regulamin liczby minusów na dobę. Pańskiego komentarza nie będę minusował - chociaż nadal mam w zanadrzu minusy na dobę do wykorzystania. Pan uważa, że niektórzy komentatorzy forum powinni być wyniesieni ponad innych???
Abdullah (1241 punktów)Odp: Zdublowane uprawnienia???
Właśnie zeszliśmy z poziomu piaskownicy w przedszkolu na poziom "gimbów na onecie". Jeszcze tylko brakuje:
- "wiem gdzie mieszkasz"
- "policja już po ciebie jedzie"
- "twoja stara"

I będzie komplet.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Nie jestem do końca biegły w regulaminie forum, wiem jednakże iż nie można oddać więcej niż 10 minusów w ciągu doby. Jak było więc możliwym oddanie 20 minusów przez komentatora Alderyka Olrzyka pomiędzy godziną 16.41 w dniu dzisiejszym a 18.06 w dniu dzisiejszym ???
Zrazu przyszło mi do głowy, że doba forumowa kończy się o szesnastej z minutami, ale w takim przypadku minus 10-ty i 11 nie mogłyby przypaść na tę samą godzinę, a przypadkiem tak akurat jest.

Możliwe też, że zaszła zmiana i 20 minusów może dać każdy, a Alderyk po prostu z tej możliwości skorzystał jako pierwszy.

Cza być oszczędnym.
09-11-2017 11:08 
 Ocena 1 na 3
Arminius (25555 punktów)szacher - machery?
>Możliwe też, że zaszła zmiana i 20 minusów może dać każdy, a Alderyk po prostu z tej możliwości skorzystał jako pierwszy.

Sprawdzę wieczorem.
09-11-2017 20:49 
 Ocena 1 na 1
Arminius (25555 punktów)limit 10 - ciu minusów

>Możliwe też, że zaszła zmiana i 20 minusów może dać każdy, a Alderyk po prostu z tej możliwości skorzystał jako pierwszy.

Sprawdziłem. Nadal można oddać tylko 10 minusów na dobe - ergo komentator Alderyk Olrzyk uprawia kwalifikowane szalbierstwo, tym bardziej kwalifikowane, że sam nieustannie apeluje głośno o przestrzeganie regulaminu forum. "Diabeł przebrał się w ornaty i ogonem na mszę dzwoni"???
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: limit 10 - ciu minusów

>Nadal można oddać tylko 10 minusów na dobe - ergo komentator Alderyk Olrzyk uprawia kwalifikowane szalbierstwo, tym bardziej kwalifikowane, że sam nieustannie apeluje głośno o przestrzeganie regulaminu forum.
Naruszenia nie ma, bo przecież blokada na minusowanie jest z automatu, nie z zakazu; pozostaje więc zagadka jak można ominąć ograniczenie.

Cza być oszczędnym.
wwnf (2790 punktów)
(zablokowany)
Jeśli to sprawa podrasowania/wyczyszczenia "cookies", to marnie, jeśli
wymagany jest włam od serwera strony - brawo Alderyk! (Prawie jak filmowe
"brawo Jasiu!")
salek (4701 punktów)

Jakby to była kwestia prostego wyczyszczenia ciasteczek, to raczej nie skończyłoby się na dwudziestu.. podobnie zresztą, jak w przypadku włamu.

Tak że jeżeli już byłbym sądził, to albo jakiś specyficzny błąd forum, albo po prostu indywidualne ustawienie dla konkretnego usera..
wwnf (2790 punktów)
(zablokowany)
>Jakby to była kwestia prostego wyczyszczenia ciasteczek, to raczej nie skończyłoby się na dwudziestu.. podobnie zresztą, jak w przypadku włamu.

"Spodziewali się gości, to hamują..."

>Tak że jeżeli już byłbym sądził, to albo jakiś specyficzny błąd forum, albo po prostu indywidualne ustawienie dla konkretnego usera..

Wątpię - Alderyk pisze przecież w wątkach o Arminiusowego bana,
że władze portalu nic z tym nie robią, czy jakoś tak.
finerbijk (17282 punktów)Odp: Zdublowane uprawnienia???
Oferta: 5 złotych za plus lub minus na wybraną wypowiedź, sam nigdy nie daję minusów - również tych odwetowych - więc mam zawsze pełną pulę. Przelewasz na konto i klikam. Wyjdzie taniej niż psychoterapia.
09-11-2017 21:35 
 0 na 2
Arminius (25555 punktów)pecunia non olet
>Oferta: 5 złotych za plus lub minus na wybraną wypowiedź, sam nigdy nie daję minusów - również tych odwetowych - więc mam zawsze pełną pulę. Przelewasz na konto i klikam. Wyjdzie taniej niż psychoterapia.

Jestem ciasnym materialistą. Szkoda tych pieniędzy - ale doceniam gest i ofertę.
10-11-2017 07:39 
 Ocena 2 na 2
chętnie racjonalistka (29094 punktów)Odp: pecunia non olet

>>Oferta: 5 złotych za plus lub minus na wybraną wypowiedź, sam nigdy nie daję minusów - również tych odwetowych - więc mam zawsze pełną pulę. Przelewasz na konto i klikam. Wyjdzie taniej niż psychoterapia.
>Jestem ciasnym materialistą.
W sumie ja też, do tego lubię Alderyka, ale przecież minusy głowy mu nie urwą, zaproponuj swoją cenę...

Cza być oszczędnym.
09-11-2017 22:14 
 Ocena 2 na 2
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)
Odp: Zdublowane uprawnienia???
>Oferta: 5 złotych za plus lub minus na wybraną wypowiedź...

Oj, to ja już - niech stracę! - dam Panu tego plusa za darmo, a pięć złotych za to zostawię w swojej kieszeni.


Ale i ty cierpisz, choć twoja boleść nic nie utworzy, na nic się nie zda...
09-11-2017 22:17 
 Ocena 2 na 2
finerbijk (17282 punktów)
>Oj, to ja już - niech stracę! - dam Panu tego plusa za darmo, a pięć złotych za to zostawię w swojej kieszeni.
No to plus za plus i jesteśmy kwita.
09-11-2017 22:24 
 Ocena 2 na 2
Alderyk Olrzyk (19376 punktów)
(zablokowany)

>No to plus za plus i jesteśmy kwita.

Oj, a podatek?!

Ale i ty cierpisz, choć twoja boleść nic nie utworzy, na nic się nie zda...
09-11-2017 22:28 
 Ocena 3 na 3
finerbijk (17282 punktów)
>Oj, a podatek?!
Cicho.
09-11-2017 23:24 
 Ocena 3 na 3
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Oferta: 5 złotych za plus
Czyli 500 groszy za plus, prawie jak "500plus", finerbijk, nie idź tą drogą!

Cza być oszczędnym.
wwnf (2790 punktów)
(zablokowany)
Na każdy, drugi post. Zwłaszcza wielki, ten na wiosnę, a później
się syrnik wchłania.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365