Cza podgrzać sie , a kurde węgiel i koks podrożał. Nie, nie wq(gwizd) się, jestem świadomym obatelem. Nawet nie myślałem, że tylu nas jest. Obejrzałem dzisiaj wieczorne wiadomości Polsatu i Fakty na TVNie, i tam gadali, że wszystko podrożało. Obie stacje przeprowadziły sondę uliczną by zbadać opinię publiczną. Ta z uśmiechem, i bez złości potwierdziła to czegom sam doświadczył. Opinia ze spokojem komentowała gdy ja wq(gwizd) do teraz jestem. Żeby już bardziej się nie - a pieprze - nawet nie próbuję się domyślać czy publiczna coś o tym na pasku puściła, zwłaszcza, że przekonywująca jest jak diabli.  |