nikt normalny nie chce walczyć dla pieniędzy i bogactwa i luksusów i prestiżu i mamony. ludzie chcą dobra, ładu, miłości, świata pełnego nadzieji i Boga - bo On nam to zapewania.
a wojna zakończyła się w święta Bożego narodzenia. przynajmniej tak mówili w pewnym programie historycznym w TV. |