dlaczego na całym świecie tylko w polsce oglądanie TV to żal
pytanie jakie sobie zadaje. miałem kiedyś dostęp do francuskiej prasy i telewizji i to była intelektualna uczta. ale i nie tylko intelektualna. kształtowała moją wrażliwość i sposób patrzenia na świat.
nie wiem czy wizja prowadzenia telewizji/mediów w polsce jest na podobnym poziomie.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>miałem kiedyś dostęp do francuskiej prasy i telewizji i to była intelektualna uczta Z czego wniosek płynie, że z całego świata tylko my, prócz Francji, mamy prasę i tv.
>>miałem kiedyś dostęp do francuskiej prasy i telewizji i to była intelektualna uczta >Z czego wniosek płynie, że z całego świata tylko my, prócz Francji, mamy prasę i tv.