Od wstawiania linków jest dział znalezione w Sieci, gdzie zmieścisz tyle tekstu, co powyżej. Link może jedynie uzupełniać wątek. W wątku powinno być wszystko, co potrzeba, by zrozumieć o co ci chodzi.
>"Artykuł dostępny tylko dla prenumeratorów Wyborczej" Dla niewtajemniczonych dostępne są bezpłatne artykuły z gazeta.pl www.racjonalista.pl/kk.php/s,10166