Racjonalista - Strona głównaDo treści
Hibernatus

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
11-12-2017 08:19romaro (25211 punktów)Hibernatus
Budzę się rano. Czy to możliwe żeby bateria w telefonie tak długo działała na jednym cyklu ładowania? Cholera, chyba nie. A może byłem chory, zapadłem w śpiączkę. Czy dzisiaj to dzisiaj? Patrzę na datę - poniedziałek 11 grudnia. No, no, żeby przez weekend...

Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wenancjusz (16441 punktów)
>Budzę się rano. Czy to możliwe żeby bateria w telefonie tak długo działała na jednym cyklu
>ładowania? Cholera, chyba nie. A może byłem chory, zapadłem w śpiączkę. Czy dzisiaj to dzisiaj?
>Patrzę na datę - poniedziałek 11 grudnia. No, no, żeby przez weekend...
>

Tak to jest z bieżącymi informacjami.
Cytować, to aż niemożliwe. Mazowiecki jeszcze nie ostygł po emocjach związanych z wyborem na premiera, nic jeszcze nie zrobił, nie dobrał sobie nawet zespołu, nie przedstawił oficjalnie żadnego kierunku ani planu, a w TVInfo już świat jest w szoku z podziwu dla działalności nowego premiera. Czy to nie najczystszej wody propaganda sukcesu? Obrzydliwość. Tylko zapytać: Czy to głupiemu na oczy?


Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
11-12-2017 16:43 
 Ocena 2 na 2
wwnf (2790 punktów)
(zablokowany)
Światem jest Nowogrodzka - więc być może światu się podoba

("Z siebie się śmiejecie")
olson (9993 punktów)
(zablokowany)
Nic w tym dziwnego, skoro był przez 1,5 roku ministrem finansów i źle nie było.

Osobna kwestia czy faktycznie świat patrzy na to z podziwem. Nie sądzę

"Prawda nigdy nie triumfuje - wymierają tylko jej przeciwnicy." - Max Planck
wwnf (2790 punktów)
(zablokowany)
Dobra, ważne, że już po rekonstrukcji - się nawymieniali, psia kość...
11-12-2017 21:13 
 Ocena 1 na 1
Irracja (4721 punktów)
>Dobra, ważne, że już po rekonstrukcji - się nawymieniali, psia kość...

... a tak gwoli ciekawości, to za co zdegradowali Beatkę Szydło? Czyżby za jakąś nieprawą wypowiedź księdza Szydło? Bo ją samą raczej PiS chwalił...


... nauka jest nienawistna teizmowi, gdyż prowadzi do deizmu. A ten wyklucza wpływ "Boga i kleru" na życie doczesne...
12-12-2017 10:47 
 Ocena 2 na 2
wwnf (2790 punktów)
(zablokowany)
Już miałem napisać, że gdybym był z pisowskiego żelbet-lumpen-elektoratu,
właśnie nad tym bym się zastanawiał; wyjaśnienienie będzie pewnie dostępne
w którejś z ich obiektywnych jakże gazetek - więc zastanawiać się nie muszą,
jeśli w ogóle mogą.

Gdybym kupczył piórem dla PiS, napisałbym z marszu, że złe elity eurounijne
popsuły życie biednej pani Beacie, więc trzeba dać odpocząć, a panu Mateuszowi
to nie podskoczą, bo taki jest! - tu gest oddalania pięści od pępka - jak w tej
dobranocce "Sąsiedzi"
Rova (234 punktów)
astrotaurus (12445 punktów)
Wielkie mi mecyje! Można przywyknąć do aplauzu bytując tyle lat na zielonej wyspie...., a jeszcze wcześniej wśród 10 najlepszych gospodarek świata.
I na pewno nie oddamy ani guzika.

Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365