Racjonalista - Strona głównaDo treści
Szynka

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
04-01-2018 19:57Clooney (1 punktów)Szynka
Witam!

Strasznie podkurzają mnie te plastikowe tuleje, w które producenci szynek oplatają swoje wyroby. Za każdym razem kiedy ostro rżnę sobie kolejną porcję po to, aby kosztować i delektować się bogactwem smaków marketowej, wysoce przetworzonej świni przeobrażonej w ponoć gotowy do spożycia produkt ogarnia mnie psychopatyczny lęk i szał - ciał. Ostatnio prawie udławiłem się tym cholerstwem, dostałem tragicznego w skutkach sprzężenia zwrotnego w żołądku, a potem w atmosferze ciężkiego smutku i zawisłego w atmosferze żalu puściłem sobie z tego wszystkiego pawia na mój świeżo wycyklinowany i wymyty drewniany parkiet, który odziedziczyłem po moim dziadku. Nie mam pojęcia, co z tym zrobić. Jeśli ktokolwiek ma jakiś pomysł na rozwiązanie moich zawiłych utrapień, to proszę o czynny udział w dyskusji.

Pozdrawiam
Klunej Clooney
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Wera (1540 punktów)
Po pierwsze, większość sklepowych "szynek" ze świnią ma niewiele wspólnego. Powinni zmienić nazwę tych wyrobów na "woda sojowa konserwowa. uwaga: może zawierać śladowe ilości resztek mięsa, które się nie sprzedało."

Po drugie: niektôre osłonki są jadalne, niktóre nie. Te niejadalne się zdejmuje i nie je.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365