Do treści
Lisa Williams
Ten wątek jest przedawniony
Działy Forum
»
Religie
Napisano
Autor
Tytuł
30-01-2018 16:17
okenos
(71 punktów)
Lisa Williams
www.youtube.com/watch?v=_9R3S7dhD0k
Co myślicie o tej kobiecie i jej działalności?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
30-01-2018 17:08
2 na 2
Stefanowicz
(2544 punktów)
(zablokowany)
>
Co myślicie o tej kobiecie i jej działalności?
Nie podoba mi się.
30-01-2018 17:43
okenos
(71 punktów)
>
Nie podoba mi się.
A dlaczego konkretnie?
30-01-2018 17:59
Wera
(1540 punktów)
Uważam, że to nawiedzona oszustka.
30-01-2018 18:19
wwnf
(2790 punktów)
(zablokowany)
Sekciarstwo i/albo biznes.
31-01-2018 13:17
okenos
(71 punktów)
Lisa Williams jest bardzo znana i popularna w Stanach Zjednoczonych i wystąpiła tam w wielu popularnych programach telewizyjnych.
www.youtube.com/watch?v=gqBTuiNzFhI
31-01-2018 20:22
wwnf
(2790 punktów)
(zablokowany)
Brałn, Cejroski i Ciurlik też są znani... Choć nie wiem, czy występowali też
w Stanach. Np. pomroczności.
30-01-2018 21:59
Drobner
(19539 punktów)
>
www.youtube.com/watch?v=_9R3S7dhD0k
Co myślicie o tej kobiecie i jej działalności?
Eeeee, tam. Kiepściutkie.
Tu mamy 'naszą':
www.youtube.com/watch?v=EAlpQLCxpSQ
Pełen odlot bez dragów i procentów ~~~~~~~~~~~~
Dłobneł, bez stłuktuły ego....
30-01-2018 23:21
1 na 1
wwnf
(2790 punktów)
(zablokowany)
- Proszę pana, niech pan przeczyta to, to pan też będzie wiedział!
- A pan niech przeczyta to!
wwnf, wiatrak S.B. (-arei)
31-01-2018 00:39
2 na 2
Drobner
(19539 punktów)
>
- Proszę pana, niech pan przeczyta to, to pan też będzie wiedział!
>
- A pan niech przeczyta to!
>
wwnf, wiatrak S.B. (-arei)
"Mnie się podobają te teksty, które już raz czytałem"
Drobner, inż. Mamoń i Piwo (-wski)
31-01-2018 00:44
wwnf
(2790 punktów)
(zablokowany)
- Przepraszam państwa, to państwa?!
03-02-2018 19:56
1 na 1
diogenes
(42753 punktów)
>
Co myślicie o tej kobiecie i jej działalności?
Nie myl kobiety z filmikiem.
Okres ważności moich postów kończy się z chwilą ich opublikowania.
05-02-2018 10:48
1 na 1
okenos
(71 punktów)
>
>
Co myślicie o tej kobiecie i jej działalności?
A czy ja coś takiego robię?
Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się
zalogować
Zaloguj jako
:
Hasło
:
Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a -
załóż konto..
Szukaj na Forum
Przewodnik
Regulamin i instrukcja obsługi Forum
Kolegium Moderatorów
Skocz do działu..
Filozofia i światopogląd
Religie
Nauka
Kościół i antyklerykalizm
Społeczeństwo i kraj
Sprawy portalu
Świat
Kultura
Projekty BOINC
Amatorzy Teleskopowego Majsterkowania
ABC Racjonalisty
Gospodarka i ekonomia
Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
[
Regulamin publikacji
] [
Bannery
] [
Mapa portalu
] [
Reklama
] [
Sklep
] [
Zarejestruj się
] [
Kontakt
]
Racjonalista
©
Copyright
2000-2018 (e-mail:
redakcja
|
administrator
)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365