A Wy towarzyszu co o tym myślicie? Podzielcie się uwagami. Co z tymi chipami? A co dalej nie będę rozważał. Dla mnie to czysta mistyka, nie mająca z rzeczywistością nic wspólnego.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
>natemat.pl(*)-aniolow-nieba-i-jezus-z-opola Co o tym myślicie? Z tym "myślicie" to już przesada. Myśleć można o czymś skłaniającym do myślenia. A jak się człowiek śmieje, to mu z myśleniem nie po drodze, dopóki nie przestanie. Ot, dzień jak co dzień, zwykłe życie pozaumysłowe. Są bakterie, które zabija się światłem (Boy)