Racjonalista - Strona głównaDo treści
DUCH otwiera umysł papieża?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kościół i antyklerykalizm
NapisanoAutorTytuł
31-03-2018 20:04Duch Prawdy (14787 punktów)DUCH otwiera umysł papieża?
Ocena 2 na 2
9 lat temu po doświadczeniu iluminacji duchowej powiedziałem: "Dusze bez Miłości "CHRYSTUSA" po prostu znikną, piekła nie ma."
i co czytam dzisiaj ( w tzw. "Wielką Sobotę" ):
"Dusze osób, które odrzuciły miłość Jezusa, nie wpuściły go do swych serc, po prostu znikną. Nie ma krainy wiecznego cierpienia, czyli piekła."
Czyżby przez papieża katolickiego przemawiał DUCH?
wiadomosci(*)a-franciszka-6236201757361793a

Duch Prawdy... Mankiewicz ( Sławek )... duchowa Manna dla ludzi...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Ignacy Kujawiak (5636 punktów)
(zablokowany)
Raczej materia, mianowicie tlen, węgiel, wodór, azot, a także wapń, fosfor, potas, sód i magnez oraz pewna ilość siarki.
www.fizykw(*)rwiastkow-sklada-sie-czlowiek/

"Bierze się życie - oddaje życie. Bierze się od użycia - oddaje zużyte, rachunek czysty, sumy równiuteńkie - komu by się tam chciało o nadmiar targować". - Narcyza Żmichowska
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Raczej materia, mianowicie tlen, węgiel, wodór, azot, a także wapń, fosfor, potas, sód i magnez oraz pewna ilość siarki.
>www.fizykw(*)rwiastkow-sklada-sie-czlowiek/
Ziemskie ciało Duszy..., ale tego, że żaden człowiek nie wstąpił z ciałem do "Nieba" papież jeszcze nie powiedział, a to będzie ostatni sygnał dla watykańskich wilków do rozszarpania majątku Kościoła...

Duch Prawdy... Mankiewicz ( Sławek )... duchowa Manna dla ludzi...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Arminius (25555 punktów)papież jak...śwadek Jehowy???
>9 lat temu po doświadczeniu iluminacji duchowej powiedziałem: "Dusze bez Miłości "CHRYSTUSA" po
>prostu znikną, piekła nie ma."
>i co czytam dzisiaj ( w tzw. "Wielką Sobotę" ):
>"Dusze osób, które odrzuciły miłość Jezusa, nie wpuściły go do swych serc, po prostu znikną. Nie ma
>krainy wiecznego cierpienia, czyli piekła."
>Czyżby przez papieża katolickiego przemawiał DUCH?
>wiadomosci(*)a-franciszka-6236201757361793a
>Duch Prawdy... Mankiewicz ( Sławek )... duchowa Manna dla ludzi...

Gratuluję profetycznej akuratności.
Ja z tezą jak wyżej zapoznałem się jakieś 30 lat temu. Mój przyjaciel, Świadek Jehowy, nieustannie ten temat wałkował i powtarzał to, co teraz twierdzi papież.
Podkreślał przy tem, iż "piekłem" jest sam fakt bycia pozbawionym możliwości obcowania z Chrystusem, odejście w nicość i niebyt. Ja z kolei tłumaczyłem mu, iż dla mnie taka opcja to...raj nad raje.
Summa summarum - Franciszek przemawia formułą świadków Jehowy.
Duch Prawdy (14787 punktów)Odp: papież jak...śwadek Jehowy???
>Podkreślał przy tem, iż "piekłem" jest sam fakt bycia pozbawionym możliwości obcowania z Chrystusem, odejście w nicość i niebyt.
Brzmi kusząco i podniecająco, obcować ma 144 000 + 1.

Duch Prawdy... Mankiewicz ( Sławek )... duchowa Manna dla ludzi...

( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>"piekłem" jest sam fakt bycia pozbawionym możliwości obcowania z Chrystusem,
video.wp.p(*)p.html?_ticrsn=3&ticaid=61b09a

Duch Prawdy... Mankiewicz ( Sławek )... duchowa Manna dla ludzi...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.
TyDraniu (6569 punktów)Odp: DUCH otwiera umysł papieża?
>9 lat temu po doświadczeniu iluminacji duchowej powiedziałem: "Dusze bez Miłości "CHRYSTUSA" po prostu znikną, piekła nie ma."

Jeszcze tylko wystarczy, by powiedział, że nie ma Raju ani Boga i wtedy zaczniemy się zbliżać do jakiegoś kompromisu.
Duch Prawdy (14787 punktów)
>Jeszcze tylko wystarczy, by powiedział, że nie ma Raju ani Boga i wtedy zaczniemy się zbliżać do jakiegoś kompromisu.
O kompromisie można mówić wtedy, gdy żadna ze stron nie uzurpuje sobie nieomylności.

Duch Prawdy... Mankiewicz ( Sławek )... duchowa Manna dla ludzi...


( Jedyną i ) Absolutną Prawdą jest ( Bezinteresowna ) Miłość.

Wróć do listy wątków działu Kościół i antyklerykalizm
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365