Witam. Mam do was pytanie. Co sądzicie o nawiedzonych domach. Ostatnio w grudniu była głośna sprawa, która pojawiła się w mediach o "nawiedzonym" domu pod Działdowem, w którym to podobno coś rzuca przedmioty i kiedyś mieszkała tam zamordowana rodzina. Sprawa z grudnia 2017 roku. Oto reportażwww.youtube.com/watch?v=i0mugKakeVsU mnie w obrębie jakiś 30-40 km też słyszałem o dwóch "nawiedzonych domach". Natomiast, gdy przeprowadziłem się do miasta, to w mieście jakoś nie słyszałem o nawiedzonych miejscach. 1. Co sądzicie o tego typu sprawach? Urojenia, ktoś to sprawdzał, jakieś nagrania? 2. Czemu nikt nie zamontował tam kamer, żeby sprawdzić, że te przedmioty zostają "przez coś" zrzucane? Chciałbym się tam kiedyś wybrać zamontować kamery i sprawdzić to i owo, ale muszę zarobić niestety na chleb, ale może ktoś jest z tamtych stron i chciałby to sprawdzić. |