>. >Od dwóch dni powiadomienia z forum dochodzą z kilkugodzinnym opóźnieniem, czy tylko ja mam taki >problem?.
Nie szanowna koleżanko. Ja mam podobnie i w dodatku zmieniają mi się "samowolnie ustawienia". Nadto spotykają mnie te "dziwne" przypadki od paru tygodni, z przerwami. Widmo jakieś szkodliwe krąży nad portalem?
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|