>Czy nie masz więcej problemów? Coś jałowiejesz w wydalaniu z siebie problemów.
grafika komputerowa jest tak rozwinięta, że ja nie wierze w nic co zobacze w internecie albo telewizji. media stereują masami. co jest w telewizji jest niewiarygodne. można mówić o pięknie żeby reaalizować swoje cele. komputere generuje internet. nie możliwym jest żeby naukowcy wyznaczyli najmniejszą jednostke czasu. nauka wykracza poza logike i pojmowania, a to jest sprzeczne z założeniami nauki.
odchodzęz forum już tu nie będę pisać, po tym jak nikt nie chciał dyskutować o wielkim twierdzeniu fermata, a zawraca mi się głowe jakimiś pierdołami.
np. jestem efektem systemu eduakcji. i wydaje mi się że fakt że ziemia nie jest płąska jest sprzeczne z intuicją.
|