>Najczęściej kupowane produkty powinny być najtańsze a najdroższe powinny być najmniej kupowane i >powinny być dofinansowane w pewnych sytuacjach. Zarobki wtedy mogłyby być różne a bogaci nie chcieli >by się bogaci bo nie potrzebowali by pieniędzy w nadmiarze.
Co za bzdury? To źle, że bogaci się bogacą? Jak ciężko harują to niech się bogacą. Dlaczego chcesz ich karać wyższymi cenami za ich ciężką pracę, marzenia, determinacje i systematyczność?
|