Wydaje mi się że każdy ma prawo do upadku. Księża to zawód podniesionego ryzyka. Ponieważ są narażeni na wiele pokus. Pomimo wiary. Upadek księdza to wielki dramat. Więc zachowajmy ogromny szacunek dla tych osó pomimo upadku. Ponieważ kiedyś byli to ludzie wiary wielkiej. Więc upadli przez straszne zło. Któremu być możę nikt by się nie oparł. |