>Gdyby media polskie były mediami rosyjskimi, a my obserwatorami takimi jakimi jesteśmy? >Czy potrzebna nam jest taki dystans i taka perspektywa zważywszy na to co się dzieje w polsce?
Kapciowaty Krytkonie! Ortografia i gramatyka u Ciebie leży! Ale jak tak to Tobie zadam pytanie: "Czy podkuty koń pływa?" Jeżeli tak, to jakie grube podkowy winien mieć by utonąć? Jest to wyliczalne?
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|