>>Wybacz, ale co ma być jasne, bo nie rozumiem. Autorzy tego filmiku to dyletanci omawiający problem powierzchownie, co tylko upewnia, iż niezupełnie znają temat i w dodatku tendencyjnie go interpretują. Nic ciekawego. Jeśli chcesz to wyjawię powody niechęci do oglądania tych "wypocin". > Ale ja sobie kpię, choć zachwyca mnie to zjawisko fasadowych urojeń. >Koleś np mówi, że biblia to księga iluminatów, a zakon powstał w drugiej połowie XVIII wieku. Innym zaś razem mówi, że Jezus był kosmitą, by po chwili stwierdzić, że ziemia jest płaska i kosmos nie istnieje. >Z początku myślałem, że to jakiś performance i typ żartuje, ale jednak nie - mówi serio. >Taki okaz głęboko fanatycznego paranoika pokazuje jakim wypaczeniom może ulec umysł ludzki. Ciekawa jest również droga zapadania się w to bagno absurdu. Ale przede wszystkim pokazuje jak działają urojenia i ich całe zespoły.
Przepraszam, ale nie wyczułem bluesa. Zmyliło mnie takie zawieszone stwierdzenie: "Więc wszystko jasne".
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|