>"Niewiele osób przejmuje się przyrostem naturalnym ludności. Mnie stale przeraża myśl, że z każdą sekundą rodzi się debil" >- Sławomir Mrożek
pisałem ale wpis został edytowany. bardzo przepraszam wiem że nie zasługuje na przebaczenie ani na wybaczenie jednak jestem chrześcijaniem mam 13 lat, pisałęm to pod wpływem. w głowie siedzi mi schizofrenia, która nie jest schizofrenia. ja jej tlumacze ze jestem dzieckiem ktoś porazi mnie pradem i wszystko napisze. ale ona dalej mi zdradza plany i ja robie za nieniechowicza. i o to chodziło. dlatego proszę o zrozumienie nie o przebaczenienie bo to mi przyjdzie z trudem sobie samemu.
odchodzę z forum może mnie pan obrażać. ma pan do tego prawo.
|