Cześć Trochę się dziś zmartwiłem, że taki portal jak racjonalista.pl upadł tak nisko by reklamować się przy użyciu spamerskich botów. Prowadzę parę stron, w tym mały portal informacyjny i niestety dziś usuwając spam z komentarzy zamieszczonych tam przez boty (niech je wszystkie piekło nieistniejące pochłonie) znalazłem taki, który zawierał w sobie link do domeny racjonalista.pl Link w komentarzu: www.racjonalista.pl: www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,180827Komentarz podpisany jako: Jermaine Adres IP: 109.196.58.139 No i teraz pytanie, czy administracja naszego kochanego forum ma z tym coś wspólnego? Jeśli tak, jeśli promuje się w ten sposób to przepraszam za ostre i radykalne stwierdzenie, ale na głowę upadliście! Nie wspierać dziadowskiego spamu! A może ktoś wykorzystuje racjonalistę by się promować, wtedy w łeb dziada banem! |