Racjonalista - Strona głównaDo treści
Racjonalista.pl reklamuje się spamerskimi botami?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Sprawy portalu
NapisanoAutorTytuł
04-08-2018 21:00Mariusz Pracki (436 punktów)Racjonalista.pl reklamuje się spamerskimi botami?
Ocena 1 na 1
Cześć
Trochę się dziś zmartwiłem, że taki portal jak racjonalista.pl upadł tak nisko by reklamować się przy użyciu spamerskich botów. Prowadzę parę stron, w tym mały portal informacyjny i niestety dziś usuwając spam z komentarzy zamieszczonych tam przez boty (niech je wszystkie piekło nieistniejące pochłonie) znalazłem taki, który zawierał w sobie link do domeny racjonalista.pl
Link w komentarzu: www.racjonalista.pl: www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,180827
Komentarz podpisany jako: Jermaine
Adres IP: 109.196.58.139
No i teraz pytanie, czy administracja naszego kochanego forum ma z tym coś wspólnego? Jeśli tak, jeśli promuje się w ten sposób to przepraszam za ostre i radykalne stwierdzenie, ale na głowę upadliście! Nie wspierać dziadowskiego spamu!
A może ktoś wykorzystuje racjonalistę by się promować, wtedy w łeb dziada banem!
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

УТОПИЯ (15 punktów)
Każdy może sobie napisać komentarz albo założyć konto. Masz konkretny dowód, że to spammerski bot ?
05-08-2018 10:29 
 Ocena 1 na 1
Mariusz Pracki (436 punktów)
>Każdy może sobie napisać komentarz albo założyć konto. Masz konkretny dowód, że to spammerski bot ?

Tego typu komentarze to spamerskie boty, każdy kto jest choć trochę w temacie potrafi je rozpoznać. Co ciekawe IP wskazuje Polskę



www.moherowo.pl
УТОПИЯ (15 punktów)
>>Każdy może sobie napisać komentarz albo założyć konto. Masz konkretny dowód, że to spammerski bot ?
>Tego typu komentarze to spamerskie boty, każdy kto jest choć trochę w temacie potrafi je rozpoznać. Co ciekawe IP wskazuje Polskę
>
www.moherowo.pl


Nie, nie, nie. Taki komentarz mógł być napisany równie dobrze przez człowieka. Sam wklejasz linki. To może też jesteś botem do spamu ?
Mariusz Agnosiewicz (moderator)
To ciekawe, ale redakcja nie ma z tym nic wspólnego.
Mariusz Pracki (436 punktów)
>To ciekawe, ale redakcja nie ma z tym nic wspólnego.
Więc ktoś się wozi na grzbiecie Racjonalisty...

www.moherowo.pl
05-08-2018 15:15 
 Ocena 3 na 3
TyDraniu (6569 punktów)
Ten adres ze zrzutu ekranu www.racjonalista.pl/index.php/s,47/k,180827 prowadzi do spamerskiego profilu użytkownika.

Wróć do listy wątków działu Sprawy portalu
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365