>PiS uprawia tutaj propagandę bo uniezależnienie się pod względem energetycznym od Rosji jest zwyczajnie niemożliwe. Tutaj? Widać ciąży ci trochę odmalowany blaszany chełm. Może to przez to, że liczyłeś, o ile pamiętam, na Blek Hołki. Myślę, że jeszcze gorzej się poczujesz gdy miast Łodzi podwodnych, nasi marynarze dostaną co najwyżej karty pływackie.
Za rosyjski węgiel płacimy niebotycznie drogo, a dodatkowo rząd płaci polskim górnikom żeby nie strajkowali. To jest dopiero ewenement. W tym samym czasie udział OZE (taniej i czystej) wykorzystywanej w Polsce spadł. Zapłacimy kary za brak realizacji celów.
|