Racjonalista - Strona głównaDo treści
Pomysł na nowy film Smarzowskiego

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
04-10-2018 15:44VonM (709 punktów)Pomysł na nowy film Smarzowskiego
Mimo, że nie zaliczam się do zajadłych antyklerykałów, niebawem zamierzam wybrać się do kina. Ale, jako że Smarzowski poruszył już wiele "nieporuszalnych" tematów (z wyjątkiem islamu, którego już nie poruszy) przyszedł mi do głowy pewien scenariusz. Mianowicie, jak uważacie, jakby się sprzedał film, którego głównym motywem jest molestowanie młodego dziennikarza przez redaktorkę naczelną będącą zarazem feministką?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

topjar (2 punktów)
>Mimo, że nie zaliczam się do zajadłych antyklerykałów, niebawem zamierzam wybrać się do kina. Ale,
>jako że Smarzowski poruszył już wiele "nieporuszalnych" tematów (z wyjątkiem islamu, którego już nie
>poruszy) przyszedł mi do głowy pewien scenariusz. Mianowicie, jak uważacie, jakby się sprzedał film,
>którego głównym motywem jest molestowanie młodego dziennikarza przez redaktorkę naczelną będącą
>zarazem feministką?

albo lepiej historia młodego przystojniaka Kena, który ostro imprezuje z kobitkami, dochodzi
po 20 latach do ogromnych pieniędzy i pozycji po latach odmawia seksu pewnej starej przyjaciółce
no i zaczyna się jazda #metoo, koleś jest już zniszczony i prawie na dnie a na koniec filmu okazuje się że tajlandczyk wynajmujący lokal "OWL" na imprezy jest chomikiem zboczeńcem i nagrywa oraz przechowuje wszystkie ciekawsze rzeczy w swoim lokalu...Koniec
część 2
tajlandczyk postanawia podzielić się nie którymi taśmami z Ken-em, ale dość wybiórczo,
(za mało żeby go oczyścić)
zaczyna się równolegle nowy Proces Kena, oraz śledztwo i poszukiwania tajlandczyka aby znaleźć najważniejsze taśmy, feministki, prawniczki i #metoo robią wszystko aby uprzedzić policję
oferują za taśmy prawdy ogromne pieniądze. Kto odnajdzie taśmy? Czy sprawiedliwość zwycięży?
A może na taśmach są gwałty przy których grey się chowa?


za 7 lat każdy to nakręci kiedy wahadło poprawności politycznej wychyli się w drugą stronę.

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365