>Proszę o przenoszenie wszystkich nowych wątków usera "Krystian Hamerlik-Konopka" od razu do działu Bazgroły.
Dobrze gada! Mnie dodatkowo jeszcze zastanawia, dlaczego wciąż jeszcze są chętni do komentowania wypowiedzi trola. Przecież powtórzone po raz 1001 wyjaśnienie czy żądanie tego samego nic nie zmieni, a za to odkąd pamiętam są minusy.
|