Racjonalista - Strona głównaDo treści
Promocja niejedzenia mięsa - równia pochyła?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
10-01-2019 01:49Christopher CJ Jozwiak (20202 punktów)
(zablokowany)
Promocja niejedzenia mięsa - równia pochyła?
Ocena -1 na 1
1. Obecnie uważa się, że nadmierne jedzenie mięsa zwierzęcego nie jest zdrowe - zaleca się jego ograniczenie

2. Jedzenie mięsa nie jest etyczne - ze względu na cierpienie zwierząt, zwłaszcza podczas hodowli przemysłowej

3'. Zabijanie zwierząt na mięso powinno być karalne!

4''. Dzicy ludzie - jedzący mięso - powinni być karani

5'''. ...

Smacznego
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Drobner (19539 punktów)
>3'. Zabijanie zwierząt na mięso powinno być karalne!

Rozklej w lesie w Bieszczadach. Niech wilki przeczytają...

Drobner, z tych drapieżnych.

Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Nie wiem o co chodzi z tą równią pochyłą, ale z produkcją mięsa jest jeszcze takie sprzężenie zwrotne, że hodowla krów wywołuje hodowlę psów, która wywołuje hodowlę krów, która...

(O kotach nie wspominając.)

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

Tutaj mi The Bear Jew odpowiedział.


Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
The Bear Jew (2544 punktów)
(zablokowany)
Zwierzaki hodowlane odniosły niebywały sukces ewolucyjny. Jest ich mrowie. Wiele z tych gatunków zwierząt, które nie dały się udomowić, prawdopodobnie wymrą.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Zwierzaki hodowlane odniosły niebywały sukces ewolucyjny. Jest ich mrowie.
Zatem nie żałujmy udziału w tym ewolucyjnym sukcesie i jadalnym gatunkom!!!

/żeby rozmówca został powiadomiony o odpowiedzi na jego wypowiedź musi być ona udzielona przez wybranie opcji "Odpowiedz.." na dolnym pasku JEGO posta, nie inicjującego/

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
10-01-2019 12:41 
 Ocena 1 na 1
rogaliczek (669 punktów)
>Zwierzaki hodowlane odniosły niebywały sukces ewolucyjny.

Pojęcie "sukces ewolucyjny" to mem istniejący wyłącznie w ludzkim umyśle. Zwierzęta nie są tego w najmniejszym stopniu świadome.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365