Co dla jednych spiskiem to dla drugich normą, co dla jednych oszustwem to dla drugich umową, co dla jednych wyzyskiem to dla drugich pracą, co dla jednych złem to dla drugich dobrem, co dla jednych fałszem to dla drugich prawdą.
Co stałoby się gdybyś upublicznil swój pogląd?
Niewiele. Ktoś polubiłby Cię i ktos inny przeciwnie zaczalby Cię nie lubić. I tyle.
Jeśli sądzisz, że twoja opinią mogłaby podważyć nawyki innych i zaczeliby działać inaczej niż do tej pory to jesteś w błędzie.
|