Racjonalista - Strona głównaDo treści
Siostra Faustyna

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
12-02-2019 23:42Zetetyk (552 punktów)Siostra Faustyna
Wznosząc się ponad podziały, ateista, katolik, muzułmanin , po prostu każdy szukający prawdy winien znać siostrę Faustynę , która- jak twierdzi- wielokrotnie rozmawiała z Jezusem. ( Jezusem zwanym Chrystusem- aby rozwiać wszelkie wątpliwości - co do wyobrażeń)

W swym dzienniczku zapisywała Jego przesłanie dla świata. Ujawniła w nim co następuje :
1 Poza Jezusem gościła aniołów, świętych, oraz Maryję.
2 Rozmawiała z duszami czyśćcowymi
3 Posiadała unikalny dar proroctwa, przepowiadała śmierć bliskich itp.
( A nawet swoją własną kanonizację!!!)
4 Posiadała ( w zasadzie jeszcze bardziej unikalny) dar bilokacji , dzięki temu nadprzyrodzonemu darowi Bożemu mogła się modlić za grzeszników z wielu miejsc jednocześnie. To zapewne przydałoby się, gdyby modlitwa była skuteczna.
5 Doznała wielu wizji nieba , piekła, czyśćca.
A to tylko mała próbka nadzwyczajnych błogosławieństw , świadectw, cudów i łask Bożych. Ja myślę, że na początek wystarczy, aby zrobić piękny poetycki , fantastyczno-religijny watek.

Więcej znajdziecie w literaturze katolickiej poświęconej tej świętej kobiecie lub książkach autoryzowanych przez Matkę Kościół do nabycia lub zamówienia w każdym Kościele.
Pytaj kapłana o książkę
" Świadectwo Bożego Miłosierdzia"
Teraz w promocji dostaniesz Święty Różaniec ( różaniec oczywiście poświęcony ).

ps
Zdaje się,że niektórzy księża także mieli wizje nieba, piekła i czyśćca. Nawet czarnoskórzy. OO to nawet pasuje do sutanny...
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Drobner (19539 punktów)
>Pytaj kapłana o książkę
>" Świadectwo Bożego Miłosierdzia"

"Biedronkę" z 'działem higienicznym' mam bliżej...

'Duch prawdy' Mankiewicz: " Jestem jak Mikołaj Kopernik, który samotnie stanął naprzeciwko Kościoła i powiedział; "Mylicie się wszyscy. Ziemia jest okrągła." "
www.oczko.xtreemhost.com/oczko/27/list/?i=1

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365