Racjonalista - Strona głównaDo treści
Komercjalizacja powietrza

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Gospodarka i ekonomia
NapisanoAutorTytuł
15-02-2019 06:46Dragan Dargomier (5636 punktów)
(zablokowany)
Komercjalizacja powietrza
Ocena 2 na 2
Powietrze jest za darmo. Co zrobić, żeby na nim zarobić? Zatruć je toksycznymi dymami i sprzedawać maski gazowe. Chyba się udało.

smoglab.pl/maski-antysmogowe-czy-to-dziala/
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

mancziz (1830 punktów)
Gdyby nie te wszystkie spaliny itp. to byśmy dalej średniowiecze mieli.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Gdyby nie te wszystkie spaliny itp. to byśmy dalej średniowiecze mieli.
Spaliny miarą postępu?

Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
mancziz (1830 punktów)
>Spaliny miarą postępu?

Tak, pośrednio, podobnież jak ich źródło czyli paliwa kopalne.
pawel_wr (4297 punktów)
>Powietrze jest za darmo. Co zrobić, żeby na nim zarobić? Zatruć je toksycznymi dymami i sprzedawać

Nie rozumiem ...
Czyżby producenci kotłów-kopciuchów jednocześnie sprzedawali
maski antysmogowe ?


Pogrążony w wierze odrzuca rozum.
Krystian Hamerlik-Konopka (2981 punktów)
(zablokowany)
>Powietrze jest za darmo. Co zrobić, żeby na nim zarobić? Zatruć je toksycznymi dymami i sprzedawać
>maski gazowe. Chyba się udało.
>smoglab.pl/maski-antysmogowe-czy-to-dziala/
>

Bez sensu
Lepiej wprowadzić opłatę za emisję CO2.
Potem za emisję pyłów.
Potem za absorbcje O2.

I powoli atmosfera robi się prywatna

Nie masz kontyngentu na absorbcje O2 i na emisję CO2 to nie wolno Ci oddychać.

Przecież to oczywiste, że w przyszłości atmosfera stanie się prywatna.
Bo jeśli nie stanie się prywatna to będzie z nią jak ze wspólnymi rzekami, znajdzie się taki, który Ci cały swój śmietnik do rzeki wykipie robiąc taki syf, że 1000 ludzi go nie posprząta.

Sam zaproponowałem, żeby w kapitalizmie wlasnoscia zostały objęte nie tylko rzeczy ale takze wszelkie czynności.
Bez tego zamienimy Ziemię w wysypisko śmieci.

Ale własność czynności wytwórczych to nie jedyna moja idea, jeszcze jawność kapitału i opodatkowanie własności do nich należą.

Wróć do listy wątków działu Gospodarka i ekonomia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365