Racjonalista - Strona głównaDo treści
Co to jest taborytyzm?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
28-03-2007 23:11MichalinaCo to jest taborytyzm?
Ehm... wiecie coś o taboretynach (dopuszczalna inna pisownia)?? Intryguje mnie to strasznie a sama nie mogę nic znaleźć, więc jakby co to będę wdzięczna za jakieś wiadomości:* Zwracam się do was, bo wiem, ze wy dużo wiecie

Gosia (9452 punktów)Odp: co to jest taborytyzm?
>Ehm... wiecie coś o taboretynach (dopuszczalna inna
>pisownia)?? Intryguje mnie to strasznie a sama nie mogę nic
>znaleźć, więc jakby co to będę wdzięczna za jakieś
>wiadomości:* Zwracam się do was, bo wiem, ze wy dużo
>wiecie

Masz na myśli taborytów? Jeśli tak, to zwróć uwagę na husytów.Taboryci stanowili ich najbardziej radykalny odłam.
Zajrzyj tutaj:
www.jazwiec.pl/inc/various/Tabor_1.doc

Pozdrawiam.
Michalina
dzięki ogromne:* Mam nadzieję, ze to nie jest aż tak straszne, bo mój kumpel się tym interesuje i wczoraj dżgnął nożem chłopaka i w ogóle;/ ehm jeszce raz dzięki
hiyoshiro (278 punktów)
>dzięki ogromne:* Mam nadzieję, ze to nie jest aż tak straszne, bo mój kumpel się tym interesuje i wczoraj dżgnął nożem chłopaka i w ogóle;/ ehm jeszce raz dzięki

O kurde!

Neurosis
diogenes (42753 punktów)Odp: Co to jest taborytyzm?
to chyba ci, co zbyt długo siedzą na taboretach...
albo jakaś sekta...
michalina
>to chyba ci, co zbyt długo siedzą na taboretach...
>albo jakaś sekta...

heh heh, mi to wygląda na sekte ehm..;/

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365