Ehm... wiecie coś o taboretynach (dopuszczalna inna pisownia)?? Intryguje mnie to strasznie a sama nie mogę nic znaleźć, więc jakby co to będę wdzięczna za jakieś wiadomości:* Zwracam się do was, bo wiem, ze wy dużo wiecie
>Ehm... wiecie coś o taboretynach (dopuszczalna inna >pisownia)?? Intryguje mnie to strasznie a sama nie mogę nic >znaleźć, więc jakby co to będę wdzięczna za jakieś >wiadomości:* Zwracam się do was, bo wiem, ze wy dużo >wiecie
Masz na myśli taborytów? Jeśli tak, to zwróć uwagę na husytów.Taboryci stanowili ich najbardziej radykalny odłam. Zajrzyj tutaj: www.jazwiec.pl/inc/various/Tabor_1.doc
dzięki ogromne:* Mam nadzieję, ze to nie jest aż tak straszne, bo mój kumpel się tym interesuje i wczoraj dżgnął nożem chłopaka i w ogóle;/ ehm jeszce raz dzięki
>dzięki ogromne:* Mam nadzieję, ze to nie jest aż tak straszne, bo mój kumpel się tym interesuje i wczoraj dżgnął nożem chłopaka i w ogóle;/ ehm jeszce raz dzięki