>Homo sapiens nie zna wolności, zna tylko życie!To ono >nas zniewala, jest "komentarzem do tego czego nie możemy >dosięgnąć", czego nigdy nie będziemy mieli!Dlatego ciągle >dręczy człowieka uczucie jakiegoś braku, >niedopełnienia,potrzeby przerzucenia mostu,otworzenia drzwi >za którymi jest się tym czym się jest naprawdę, a czym tak w >rzeczywistości nawet nie potrafimy być! Ucieczka w religię >nie stanowi żadnego rozwiązania, to tylko schowanie tyłka w >Tysiącletnim Królestwie przed kopiącym nas życiem!
Witaj Może Homo sapiens zbyt bardzo pragnie, może zbyt bardzo pragnie dóbr materialnych ( osobiście nie mam nic przeciwko - oby z rozwagą), są zbyt ważne, a nad " przerzucaniu mostów i otwieraniu drzwi" bym się zastanowił? Odkrywanie naszej natury i możliwości, odkrywanie wszystkiego czego nie rozumiemy, nie wiemy - przecież to właśnie człowieczeństwo! A ucieczka w religię - tu nie mam nic do odkrycia, tu można tylko bardzo namącić i ogłupić tych maluczkich, właśnie tych co nie chcą odkrywać, poszukiwać, nie chcą znać prawdy, nawet tej najgorszej, że pochodzimy od małpy. Pozdrawiam
|