Wenancjuszu, piszesz krytyczne opinie o „Krystianowi Hamerlik Konopce (KHK)„ Zastanawiam się czy zdajesz sobie sprawę z poziomu intelektualnego KHK, w aspekcie t zw np „ciagnięcia łacha” z współdyskutantów. KHK może pisać np. „pod wpływem”, pewnie w Naszym gronie znalazło by się wiele innych opinii o powodach „takich treści KHK”. Rozsądną sugestią KHK jest propozycja byś Jego tekstów nie czytał, unikał. Tak na marginesie pozdrawiam jako pracownik rzi ww, pozdrawiam |