> Nie wiem jak to ocenić .......> www.nakazd(*)howo-informacyjnym-vt16435.htmJa też nie wiem czy ta purnonsensowa książka zwana Biblią, może być poważnie rozważana. Tak głęboko w głupotę nie sięgałem. Wybacz, ale jest to jeszcze jeden dowód na religiantów wszelkiej maści, że nie mają odporu na napierającą zewsząd głupotę. Nie ma się to do żadnej nauki tak daleko, jak i mi do Kalifornii, czy np. Władywostoku.
Jednak jestem lepszy jak moja reputacja. Cholera! A może gorszy? Najgorsza ta niepewność.
|