>>>Dobry racjonalsita wróć smarytanin >>Trochę więcej chlujności i trochę więcej przejrzystości - przydałoby się. >nie dobry trolling jest dobry, ale wy trollujecie nawet jak napisze na temat niebyle jaki.
Chodzi o elementarną przyzwoitość formy i klarowność przesłania zawartego w tytule wątku. Miast opinii na temat trollingu - lepiej byłoby skorygować tytuł.
|