> Forum byłoby bardzo ciekawe i służyłoby wymianie myśli gdyby był ograniczony mięsieczny limit możliwych do napisania postów.Miesięczny limit jest ograniczony, i to do zera, bo przecież miesięcznie piszesz tyle, ile dasz radę. 
Nie wszystko, czego nie rozumiemy, jest błędem.
|