> > czy warto się tym przejmować w rozumieniu rozumnej i logicznej postawy? Racjonalista? oczywiście że NIE. natomiast niejako problemem jest jak kto rozumie te pojęcie. W moim widzeniu, nakłada ono na osobę mieniącą się RACJONALISTĄ, tak o sobie myślącą (jesteśmy tym co o sobie myślimy), autentyczną konieczność bardzo mądrego i wyważonego oceniania zewnętrza, w tym szeroko pojętym znaczeniu. Piszę tu od niedawna i zauroczenie treściami opadło gdy forumowcy, z olbrzymią ilością punktów pozwalają sobie używanie pod adresem innych, niesympatycznych sformułowań tylko z tego powodu ..... z ... bo opinia opiętralanego nie zgadza się z oceną Opiętralającego.
|