Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy racjonalista powinien przejmować się hejtem?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Bazgroły
NapisanoAutorTytuł
27-03-2019 07:25Pratchet (221 punktów)
(zablokowany)
Czy racjonalista powinien przejmować się hejtem?
Ocena 1 na 1
Tak się składa że dotknął mnie ostatnio problem hejtu. I dzięki temu zrozumiałem że to nie ważne co ludzi o tobie mówią. Wynika to z zdrowo zdroworozsądkowego myślenia. Ludzie to robią nie dlatego że pzremawia za tym jakaś logika czy realane przesłanki. Tylko chcą nas zranić. Czyli nie obrażają nas na pozimie intelektualnym.

Więc czy warto się tym przejmować w rozumieniu rozumnej i logicznej postawy?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Bartosz Waskird (502 punktów)
>
> czy warto się tym przejmować w rozumieniu rozumnej i logicznej postawy?
Racjonalista? oczywiście że NIE. natomiast niejako problemem jest jak kto rozumie te pojęcie. W moim widzeniu, nakłada ono na osobę mieniącą się RACJONALISTĄ, tak o sobie myślącą (jesteśmy tym co o sobie myślimy), autentyczną konieczność bardzo mądrego i wyważonego oceniania zewnętrza, w tym szeroko pojętym znaczeniu. Piszę tu od niedawna i zauroczenie treściami opadło gdy forumowcy, z olbrzymią ilością punktów pozwalają sobie używanie pod adresem innych, niesympatycznych sformułowań tylko z tego powodu ..... z ... bo opinia opiętralanego nie zgadza się z oceną Opiętralającego.

Wróć do listy wątków działu Bazgroły
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365